https://www.mahasib.com
ضروری
نمایش بیشتر...
لږ وښيه
تشرح نده ساتل شوې. مخکې لاړ شه؟
مکتب دیجیتال لیوال آموزش رایگان بدون فيس ارائه می دهد، ما به حمایت، حمایت مالی و هديه ها شما برای امور مکتب، محتوای آموزشی و توسعه مواد آموزشی نیاز داریم. همچنین برخی از دانش‌آموزان به اینترنت دسترسی ندارند، محتوای آموزشی صنف مربوطه را در کارت حافظه ارائه می‌کنیم یا آن‌ها را در تلفن هوشمند یا کمپيوتر ها انان کپی می‌کنیم. برخی از دانش آموزان بسیار فقیر هستند و توانایی خرید کارت حافظه یا تلفن هوشمند را ندارند. برای ارائه محتوای آموزشی به افراد فقیر بدون اینترنت، از کمک های نقدی، و هديه موبایل قدیمی، کمپيوتر قدیمی یا کارت حافظه قدیمی یا هارد دیسک خارجی استقبال می کنیم.

در مکتب با مساعدت های فنی و مالی جناب آقای نور رحمان لیوال و خانواده، شرکت های لیوال و بنیاد لیوال، موارد زیر حاصل شده و امکان تحصیل رایگان برای هزاران دانش آموز فراهم شده است:

1- ایجاد، میزبانی و به روز رسانی، وب سایت مکتب
2- سامانه ثبت نام آنلاین دانش آموزان و معلمان
3- سیستم مدیریت یادگیری برای صنف ها، موضوعات، درس ها و میزبانی تکالیف به زبان های پشتو، دری و انگلیسی به وب سایت آنلاین و براي استعمال آفلاین اپليکيشن اندروید، دستگاه های عامل ویندوز و لینوکس مهياست.
4- محتوای آموزشی دیجیتالی حاوی کتاب های وزارت آموزش و پرورش و برنامه درسی لیوال برای صنف K-12 بر روی پلت فرم آموزشی بارگذاری شده است. 25٪ یا بیشتر از درس توسط فیلم های آموزشی پشتیبانی می شود و آماده سازی ویدیو برای بقیه در حال انجام است.

قرضه، حمایت، حمایت مالی و کمک های مالی برای فعالیت های زیر مورد نیاز است:

1- بسیاری از دانش آموزان به ویژه دختران در حال ثبت نام در صنف های بالاتر هستند که مدارک مکتب آنها نیاز به تایید دارد. مکتب دیجیتال لیوال در حال حاضر منابع بسیار محدودی فقط در کابل برای تایید اسناد دارد، این باید در کابل افزایش یابد و فاز اول به شهرهای بزرگ مانند غور، خوست، هرات، مزار، قندهار و ننگرهار گسترش یابد و در مرحله دوم، تعیین نماینده برای ثبت نام دانشجو، تایید مدارک و کپی محتوای آموزشی در هر ولايت گسترش یابد.
2- پلتفرم کنترل برای امتحانات، ایجاد بانک سوال و جواب، آزمون برای هر درس و امتحان نهایی برای هر مضمون الزامی است.
3- مراکز آزمون ویژه با دسترسی کافی به اینترنت در حال حاضر فقط در کابل موجود است. در مرحله اول ایجاد مرکز آزمون در شهرهای بزرگ غور، خوست، هرات، مزار، قندهار و ننگرهار ضروری است و در مرحله دوم هر مرکز ولایت باید دارای یک مرکز باشد.

برای انجام فعالیت های فوق حدود 20 میلیون افغانی نیاز است. برای آن به کمک مالی و داوطلب نیاز داریم و همچنین از قروض های بدون بهره استقبال می کنیم که با یک دوره تصدی 10 ساله قابل بازپرداخت هستند. به محض دریافت سرمايه مکتب دیجیتال لیوال، در طی یک سال، بیش از یک میلیون دانش آموز در افغانستان و سراسر جهان در خانه خود آموزش رایگان دریافت خواهند کرد.

در سال دوم، مکتب دیجیتال لیوال تقریباً یک میلیارد افغانی از طریق هزینه های ثبت نام و امتحانات به دست خواهد آورد و پس از دو سال می تواند وام را پرداخت کند.

این مکتب قول می دهد که برای همیشه آموزش رایگان شهریه ارائه دهد، اما برای اینکه خود پایدار باشد، مکتب هزینه های بسیار کمی را برای ثبت نام، امتحانات و شهادت نامه دریافت می کند. فلسفه دریافت هزینه ثبت نام، آزمون و گواهینامه، جلوگیری از سوء استفاده از سیستم ثبت نام، آزمون و صدور شهادت نامه است. برای حمایت، حمایت مالی و کمک های مالی با ما تماس بگیرید.
مکتب دیجیتال لېوال
ضروری
نمایش بیشتر...
لږ وښيه
تشرح نده ساتل شوې. مخکې لاړ شه؟
بوديجه
شرح
برخه ډول
مبلغ
واحدها
مجموعه
دستیار پذیرش
ماهانه
35000
70
2450000 AFN
دستیار پروکتور
ماهانه
35000
4
140000 AFN
مراکز آزمون
ماهانه
65000
34
2210000 AFN
مجموعه
4800000 AFN
خوش آمدی
خريداری
شرح
مجموعه

کتاب ليک اى ٤ پشتو
قيمت: 20.00 USD
مقدار:
20
کتاب ليکلار اى ٤ پشتو
قيمت: 20.00 USD
مقدار:
0

جمع کل
20
حمل
مجموعه USD
20
کارولو وړتيا
 - پرمټ - 
© ١٩٩٩-٢٠٢٢ همه حقوق براى شرکت لېوال محفوظ است. هر نوع کاپى کردن ممنوع مى باشد
0