https://www.mahasib.com
ضروری
نمایش بیشتر...
لږ وښيه
تشرح نده ساتل شوې. مخکې لاړ شه؟
همکار شوید
تړاو کاپي کاپى شد
اگر می خواهید داوطلب، سفیر مکتب، مالک مدرسه همکار، توسعه دهنده محتوای آموزشی یا معلم آنلاین، والدين يا وکيل شاگرد شويد، در زير فورمه ايجاد پروفايل، در قسمت "من هستم" نوع پورفايل انتخاب نموده، دکمه پيشرو کليک کنيد.

اگر شادگر هستيد به مينو داخله شاگردان رفته، صنف مربوطه را دريافت و در آنجا با کليک نمودن دکمه ثبت نام داخله نماييد.
اگر کارمند هستيد و ميخواهيد در مکتب ديجيتال لېوال ايفاى وظيفه نماييد پس در چاروال.کوم رزومه خويش را انجاد نماييد.
در آموزش ديجيتلى افتخار اولين ٥٠ تن داوطلب را بدست آريد
تړاو کاپي کاپى شد
براى انکشاف مکتب، مکتب ديجيتلى لېوال در کشور و جهان به همکاران داوطلباب نياز دارند که در رسانيدن آموزش رايگان با مردم خويش همکارى نمايند. رضا کارى سکون روحى را بميان مياود و روابط تان را با مردم تقويت مينمايد که اين ارتباطات فوايد اجتماعى و جانى را نيز بميان مياورد. هر شخص به هرجا رضاکار مکتب شده ميتواند. براى رضا کار شدن بايد موارد ذيل را بپذيريد.
١. پروفايل خويش را بايد ايجاد نماييد و آن عام باشد. ٢. منتشر شدن با عکس، اسم، مکان و آدرس در لست داوطلبان ميپذيرد. ٣. ثبت نام شاگردان، همکارى در دروس و معلومات در مورد مکتب را با مردم شريک ميسازيد. ٤. داوطلب که صد نفر د مکتب شامل کند در منطقه خويش ارتقا به سفير مکتب مى کند. داوطلب ميتواند کمک هاى مالى را از امردم طلب نمايد تا مصارف مبايل و انترنت خويش را از اين طريق برآورده سازد. از شاگردان، والدين و وکيل آنها کمک را درخواست کرده نميتواند، اما اگر آنها به رضايت خود با داوطلب هر نوع کمک ميکند آن را به وجه احس قبول نمايد. با همکارى يکديگر ميتوانيم آموزش را به خانه هاى دختران فرشته افغان برسانيم، عجله نمايد افتخار اولين ٥٠ تن داوطلب را بدست آورده و تاريخ ساز شويد. براى داوطلب شدن، پاين دکمه ايجاد پروفايل را فشار دهيد.
ایجاد پروفایل
محترم عبد قادر پاڅون
جزو 10 سفیران اول مکتب ديجتال باشید
تړاو کاپي کاپى شد
برای پیشرفت مکتب، مکتب دیجیتال لیوال، سفیران مکتب در کشور و جهان را منصوب می‌کند که برای آموزش رایگان شهریه، جمع‌آوری کمک‌های مالی و یافتن داوطلبان مبارزه خواهند کرد. هرکسی در هر مکانى می تواند سفیران مکتب با معیارهای زیر باشد:

1- باید شخصیت معروفی باشد.
2- می تواند عکس، نام، مکان و مشخصات تماس را در لیست سفیران مکتب منتشر کند.
3- برای پذیرش اهدا، مشاوره، جلسات و سخنرانی در مورد مکتب وقت داشته باشید.
4- ثبت نام دانش آموزان، کمک به دروس و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد مکتب با مردم همکاري ميتواند.

ما با هم می توانیم آموزش را به خانه دختران افغان بیاوریم. برای اینکه در بین ده سفیران اول مکتب قرار بگیرید، روی دکمه ایجاد نمایه در زیر کلیک کنید و تاریخ سازید شويد.
ایجاد پروفایل
محترم شاه محمد رئیس
سفیر مکتب ديجيتال لېوال لندن
محترم علي رسول زاده
سفير مکتب ډيجتال لېوال سويدن
انجنير عزت الله زاهد
سفير مکتب ديجيتال لېوال، ناروى
ډاکټر افتاب خان
لېوال ډيجيټل ښوونځي استازى لاهور
"سلامونه ګرانه مشره لېواله! همدا نن مې ستاسو برېښناليک ولوست. منم چې زما ناراستي ده. زه ډاکټر آفتاب يم چې د واټسپ او د ټويټر له لارې ستاسو سره پېژندنه لرم. ستاسو د لېوال د لرو زده کړو موسسه زما ډېره خوښه شوه او زما هيلې يې زياتې کړې. زه به کوښښ کوم چې ستاسو د هڅو ملګری شم. دلته زموږ په ښار کې د پورتني افغانستان په زرګونو ماشومان دي چې د کاغذ او کثافاتو ټولولو کارونه کوي. د هغوي د ژوند وضيعت ډېر د ځور وړ دی. زه به هڅه کوم که داسې څو تنه هلکان مې يو ځاي کړل او ستاسو د لرو زده کړو ښوونځيو سره مې په ليکه کړل. له دې سربېره زه پخپله د زده کړې ورکولو شوق لرم او باوري يم چې هغه ټول جواهر لرم چې د يوه غښتلي ښوونکي اثاثه وي. زه ګورم چې څنګه وکولای شم چې ستاسو سره د دې نوي سباوون کتونکی جوړ شم. ستاسو مينوال: ډاکټر آفتاب."
جزو ٢٠ ايجاد کننده محتوای آموزشی دیجیتال (معلم انلاين) شويد و به ملت آموزش دهید
تړاو کاپي کاپى شد
مکتب دیجیتال لیوال آموزش دیجیتال را از کودکستان تا صنف دوازدهم ارائه می دهد. برای این تعليم به معلمانی نیاز داریم که بتوانند جلوی کامره تدریس کنند. از مبتکرانی که محتوای آموزشی ویدئویی، صوتی، چند رسانه ای و دیجیتالی را که در خودآموزی کتاب های وزارت معارف کمک می کند ایجاد کرده یا می خواهند بسازند، دعوت به همکاری می کنیم. به اشتراک گذاری مطالب آموزشی تان باعث آموزش برای کسانی شويد که نمی توانند به مکتب بروند.

مکتب بهترین مطالب آموزشی شما را برای خودآموزی از وب سایت مکتب منتشر می کند و با پروگرامهاى خاص با شرایط شما بر روی تلفن همراه و کامپیوتر بارگذاری می کند. این نشر به شناخت شما می افزاید و شهروندان ما در هر کجا به مکتب دسترسی خواهند داشت. همچنین اگر مکتب درآمد کسب کند به ازای هر کلیک به شما پول می دهند.

این مکتب از برنامه درسی لیوال و وزارت معارف استفاده می کند، برای این هدف ملی، علمی و عملی ما نیاز به هماهنگی، همکاری، دوستی و حمایت معلمان بشردوستانه مانند شما داریم. لطفا روی دکمه ایجاد پروفايل در زیر کلیک کنید تا به ما بپیوندید، به ملت آموزش دهید و افتخار اولين ٢٠ معلم انلاين را کسب کنيد.
ایجاد پروفایل
مکتب همکار شويد
برای مکتب همکار شدن، مالک مکتب حساب خود و مدرسه خود را ایجاد می کند. هر مکتب می تواند به یک مکتب همکار مکتب دیجیتال لیوال تبدیل شود. در همکاري، یک یا چند نفر برای وظایف زیر آموزش می بینند:

1- ثبت نام دانش آموزان تحت آموزشگاه همکار در سيستم مکتب.
2- محتوای آموزشی و برنامه های کاربردی صنف مربوطه را به وسايل متعلم راه اندازی کند.
3- نظارت، راهنمایی، کمک و در سیستم، آزمون متعلمين خود را انجام داده و در کلاس دیگری ثبت نام کند.

در عرض یک سال، مکتب شریک باید معلم خود را تشویق کند که ویدیوهای آموزشی حداقل برای یک موضوع ایجاد کند.

مدرسه شریک می تواند:
الف- متعلمان که نمی توانند پيس پرداخت کنند، از مکتب خود به مکتب دیجیتال لیوال منتقل کنید تا آموزش رایگان دریافت کنند.
ب- دخترانی که از مکتب محروم هستند، مکتب همکار می توانند به ثبت نام این دختران در مکتب دیجیتال لیوال تحت حساب مکتب همکار کمک کنند.

امکانات مکتب دیجیتال لیوال برای مکاتب همکار و دانش آموزان آنها رایگان است، اگر مکاتب همکار از متعلمين خود که در مکتب دیجیتال لیوال ثبت نام کرده اند هزینه دریافت کنند، مشکلی نداریم. مکاتب همکار می توانند بخشی از هزینه ها را به مکتب دیجیتال لیوال اهدا کنند.

با شرایط خاص، مکاتب همکار می توانند از سیستم مکتب دیجیتال لیوال برای مدیریت مالی و اداری کل مکتب خود تحت پیوند میزبانی شده در وب سایت ما یا دامنه خود استفاده کنند.
خوش آمدی
خريداری
شرح
مجموعه

کتاب ليک اى ٤ پشتو
قيمت: 20.00 USD
مقدار:
20
کتاب ليکلار اى ٤ پشتو
قيمت: 20.00 USD
مقدار:
0

جمع کل
20
حمل
مجموعه USD
20
کارولو وړتيا
 - پرمټ - 
© ١٩٩٩-٢٠٢٢ همه حقوق براى شرکت لېوال محفوظ است. هر نوع کاپى کردن ممنوع مى باشد
0